Gedurende deze avontuurlijke zeilreis varen we met de wind in de zeilen van Dublin via tussenbestemmingen naar eindbestemming Scrabster. Op zaterdag 29 juli schepen we in en op dinsdag 8 augustus staat u weer aan land. Zeilen is op haar mooist als de wind leidend is en we haar richting volgen. Wanneer en of we bepaalde tussenhavens aandoen is daarom afhankelijk van hoe het weer ons gezind is. We zorgen hoe dan ook voor een onvergetelijke indruk van het zeilen én van het leven aan land.
Vanuit Dublin doen we Bangor en Belfast aan, waarna we vertrekken naar de Hebriden. Hier wacht ons de kasteelbaai Castle Bay op het mooie eiland Barra. Vanuit Barra varen we door naar St. Kilda en later de Orkney-eilanden, waar we Stromness een bezoek brengen en het eiland verkennen. Terug in Scrabster is het mogelijk om vanuit Thurso met de trein naar Inverness te reizen en van daaruit te vliegen, de reistijd per trein bedraagt vier uur. Een andere reistip is de bus naar Edinburgh. Het vliegen naar die plaats is vanuit Nederland vaak voordelig.
Natuur, prachtige vergezichten, wilde dieren, vogels, kastelen en abdijen, dat is in een notendop wat u kan verwachten van onze reizen naar de Hebriden. Plaatsen die normaal gezien moeilijk of niet te bereiken zijn wachten op u en hun bewoners zullen u met hun Schotse hartelijkheid graag ontvangen. Geniet tijdens het zeilen van vele zeevogels zoals jan-van-genten, papegaaiduikers en zeekoeten. Ook dolfijnen en walvishaaien vergezellen ons vaak.